Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Eu sunt satana Empty Eu sunt satana Vin Sept 10, 2010 7:41 pm1

DuDu

DuDu

Administrator
Administrator
1 ianuarie 2006...ziua colegei mele....ne adunam o mare de oameni ne urcam in masina
si ne indreptam spre satul in care locuieste...undeva seara pe la 7 si ceva..intuneric bezna ptr
luna ianuarie!! ajungem la ea acasa, flori cadouri,manacare , bautura!! minunat!
dupa ce discutam, dupa ce dansam..ne uitam la niste filme horror...pa la 2 a.m zic eu
sa mergem in cimitir, care e curajosul???Razz baieitii( culmea) au zis ca e mai bn sa stam
acasa ca cimitirul nu e un loc tocmai sigur!! noi (fetele)nu am vrut sa ascultam si i-am convins sa vina si ei.
ne-am urcat in masina ingramaditi si ne-am oprit in cimitir...intram..glume, rasete,
pana cand am vazut ceva dubios in fata mea la vreo 50 de m! m-am oprit m-am indepartat de grup si m-am
dus intr-acolo!! era un cavou impunator , mare si cu multe coroane de flori...se vedea ca e
mort de putin timp omul acela....oricum..deasupra cavoului era cineva aplecat , cu picioarele stranse..si
susotea niste cuvinte ciudate...mi se parea a fi in latina!! nush ce m-a detrminat sa ma apropii si vad aceea
persoana imbracata subtire si toata in negru..avea o voce groasa..de parca ar fi prelucrata!
hmmm...ma apropii si mai mult... si am incercat sa vb cu ea..." va simtiti bine?"
am intrebat.. s-a intors brusc...si arata ca un monstru ..ochii mari si pareau iritati
mai mult decat rosii, o gramada de vase de sange parca gata sa pocneasca...imi trage o uitatura urata rau si zice
"anatastnusue"..am inlemnit! pe moment habar nu am avut ce mi-a zis..dar cand am vazut ca vine la mine
m-am pierdut cu totul si am cazut in genunchi si am tipat cat am putut eu de tare!!
prietenii mei ma cautau in timpul astasi m-au strigat(insa eu nu am auzit nimic)
cand au venit ei, si au venit repede , m-au gasit pe jos, palida, ma simteam ca si cum cineva
s-ar fi hranit cu vlaga mea...tremuram.. si nu am zis decat "anatastnusue" prietenii mei
nu au inteles si m-au luat imediat din cimitir si am plecat acasa...acolo m-au intrebat ce
inseamna acel cuvant.si am zis ca nu am nici cea mai mica idee...
cateva ore mai tarziu adik dimineata, am scris cuvantul pe o foaie...
ce insemna m-a cutremurat....." eu sunt satana" (

Sursa: http://www.spectrulrealitatii.ro/



Ultima editare efectuata de catre Duduletz in Sam Dec 04, 2010 5:17 pm, editata de 1 ori

https://huoo.forumgratuit.ro

Eu sunt satana Empty Re: Eu sunt satana Vin Sept 10, 2010 7:50 pm2

avatar

Vizitato

Vizitator
ma speri Razz Embarassed

Eu sunt satana Empty Re: Eu sunt satana Mar Sept 14, 2010 2:17 am3

avatar

Vizitato

Vizitator
defapt eu sunt SaTaNeL aka satana dar noah ..

Eu sunt satana Empty Re: Eu sunt satana Sam Ian 08, 2011 7:16 am4

Whiskey

Whiskey

Membru
Membru
Si satana vorbeste latina , de notificat , daca vezi om vorbind latina in cimitir sa fugi o.O


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente