Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Subiecte similare

    Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

    Fetita cea oarba Empty Fetita cea oarba Mier Sept 08, 2010 10:26 pm1

    DuDu

    DuDu

    Administrator
    Administrator
    Aceasta poveste este reala si mi sa intamplat chiar de curand! intr-o zi m-am imbracat pentru a iesii in oras cu niste prieteni!
    Soarele stralucea pe cerul lipsit de nori. Eu stau in apropierea caii ferate. Si am ajuns la prietenii mei si am inceput sa vorbim anumite chestii cum ar fi existenta fantmelor.
    Ora era 6:00 cand am ajuns acolo iar cand am plekt erea ora 23:45 . Cand a trebuit sa traversez calea ferata am vazut o fetita intr-o rochie alba traversand cu capul in jos calea ferata.
    Nu am bagat0o in seama dar in a doua seara cand am venit din oras era cu catziva metri mai aproape de mine si am observat ca era legata la ochi cu o fasa neagra. dar ciudat faptul era ca mergea normal, ca un om obisnuit care vede.
    -Scuzama! poti vedea prin acea fasa? Fata nu mi-a raspuns si a inceput sa o ia la fuga trecand de calea ferata si intrand in bezna groasa a noptii. A treia seara cand trebuia sa trec calea ferata ma asteptam sa fie acolo dar nu am mai gasit-o.
    De o data Aud urme de pasi in spatele meu. Dar cand ma uit nu era nimeni. Fata apare brusc in fata mea cand intorc capul pentru a merge inainte. De data asta nu mai avea fasa la ochi. Dar nici nu avea ochii ci doar orbitele intunecate unde trebuiau sa se afle
    2 ochi de copila. Fata era plina de lacrteimi de sange.
    -Vrei sa ne jucam? Mi-a zis
    Paralizat de frica si nestiind ce sa fac am inchis ochii si m-am rugat la dumnezeu si la toti sfintii. Cand i-am deschis fata nu mai era acolo iar eu mi-am continuat drumul in fuga coplesit de teroare. Am hotarat sa nu spun aceasta intamplare prietenilor mei deoarece stiam ca nu o sa ma creada, nici parintilor de asemenea nu le-am spus de intamplare chiar daca au vazut ca am ajuns int-un suflet acasa si
    ca in acea noapte nu am dormit de loc. Si acum cand am scris intamplarea imi aduc aminte de teroarea pe care am trait-o. Fantomele exista. Si sa nu va ganditi nici o data sa le subestimati sau sa le luati in batjocura.
    Sursa: http://www.spectrulrealitatii.ro/

    https://huoo.forumgratuit.ro

    Fetita cea oarba Empty Re: Fetita cea oarba Sam Ian 08, 2011 7:20 am2

    Whiskey

    Whiskey

    Membru
    Membru
    Eu am auzit ca daca flegmezi contra vantului iarna pe la -20 grade celsius , o flegma daia mare si te uiti la ea dupa ce o scuipi , te va lovi niste ectoplasma !

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

    Subiecte similare

    -

    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

     

    Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente